קבוצות תמיכה

קבוצות תמיכה: |צפון |מרכז |דרום |חזרה |התקשרו עכשיו 1-800-601-601
ראשון
און ליין

00:00

מנחה: חופית כהן
052-5211777

מפה צרו קשר הרשמה

בת ים

18:45

אשכול פיס, רח' הדקל 5

מנחה: שבית רבינוביץ
053-5330533

מפה צרו קשר הרשמה

ירושלים

19:30

מתנס בקעה רח' יששכר 3

מנחה: רוחי רוזנברג
054-7408600

מפה צרו קשר הרשמה

תל אביב

19:30

עירוני יא במרכז העצמה רח' שטריקר פינת יהודה המכבי

מנחה: אביבה אורדן
052-3592351

מפה צרו קשר הרשמה

שני
אוניברסיטת

16:45

בית ספר לרפואת שיניים קומה ג חדר 353

מנחה: אביבה אורדן
052-3592351

מפה צרו קשר הרשמה

רעננה

17:00

רחוב אחוזה 109 פינת קלאוזנר קומה ג

מנחה: נחמה רוזן
054-6688613

מפה צרו קשר הרשמה

כפר סבא

17:15

בית רייזל, רח' גאולה 14 חדר 4

מנחה: אורית משולם
052-3923376

מפה צרו קשר הרשמה

נוה מונוסו

17:45

בית התרבות, רח' הפנינים 2

מנחה: אסתי וייסבלט
050-5533106

מפה צרו קשר הרשמה

מודיעין

18:30

ביה"כ יוזמה רח' חטיבת גבעתי 31 מול בית מס' 40

מנחה: שרון רונדר
050-4999941

מפה צרו קשר הרשמה

רמת השרון

19:00

אשכול פיס, רח' העבודה 12

מנחה: נועה פרומן
054-4666016

מפה צרו קשר הרשמה

כפר סבא

19:15

בית רייזל רח' גאולה 14 חדר 4

מנחה: נחמה רוזן
054-6688613

מפה צרו קשר הרשמה

תל אביב

19:15

עירוני יא במרכז העצמה רח' שטריקר פינת יהודה המכבי

מנחה: אביבה אורדן
052-3592351

מפה צרו קשר הרשמה

הרצליה

19:45

אשכול פיס זאב, רח' יהודה הנשיא 92

מנחה: אמירה שחף
052-3002299

מפה צרו קשר הרשמה

חולון

20:00

מרכז פסגות רח' סרלין 21

מנחה: אסתי וייסבלט
050-5533106

מפה צרו קשר הרשמה

שלישי
ויסוניק- ר

08:00

מקום עבודה

מנחה: שבית רבינוביץ
053-5330533

מפה צרו קשר הרשמה

הרצליה

09:00

מרכז קהילתי יבור רח' מנחם בן סרוק 12

מנחה: אביבה אורדן
052-3592351

מפה צרו קשר הרשמה

קרית אונו

17:30

אשכל פיס רח' מיכאל לוין פינת הזמיר

מנחה: נילי ריימונד
054-9404505

מפה צרו קשר הרשמה

תל אביב

19:00

מתנ"ס צהלה רח' אבנר 1

מנחה: אורית צילר
054-4635393

מפה צרו קשר הרשמה

נתניה

19:15

בית מפעל הפיס לקשיש- רח' דב הוז 3

מנחה: אסתי וייסבלט
050-5533106

מפה צרו קשר הרשמה

קרית אונו

19:15

מתנס תפוח פיס רח' מיכאל לוין פינת הזמיר

מנחה: נילי ריימונד
054-9404505

מפה צרו קשר הרשמה

נס ציונה

19:30

מרכז יום לקשיש רח' בן גוריון 9

מנחה: נחמה רוזן
054-6688613

מפה צרו קשר הרשמה

רביעי
רעננה - בו

08:45

רחוב אחוזה 109 פינת קלאוזנר קומה ג

מנחה: אביבה אורדן
052-3592351

מפה צרו קשר הרשמה

ירושלים

17:30

ויצו בית רבקה רח' החלוץ47 בית הכרם

מנחה: הדס סצמסקי
052-5933629

מפה צרו קשר הרשמה

רחובות

17:45

ויצ"ו רחובות, רח' הרצל 131

מנחה: גיל רוטשס
050-6770332

מפה צרו קשר הרשמה

פתח תקוה

18:00

מתנ"ס חדרה רח' חדרה 22 אם המושבות

מנחה: ענת ירושלמי
052-3273766

מפה צרו קשר הרשמה

כפר סבא

18:30

בית רייזל, רח' גאולה 14 חדר 5

מנחה: אביבה אורדן
052-3592351

מפה צרו קשר הרשמה

גבעתיים

19:30

מרכז קהילתי שדה בוקר- רח' שדה בוקר 10

מנחה: אסתי וייסבלט
050-5533106

מפה צרו קשר הרשמה

ירושלים

19:30

ויצו בית רבקה רח' החלוץ 47 בית הכרם

מנחה: הדס סצמסקי
052-5933629

מפה צרו קשר הרשמה

הוד השרון

19:45

בית ילדותי, הצנחנים 2 כפר מל"ל

מנחה: שבית רבינוביץ
053-5330533

מפה צרו קשר הרשמה

ירושלים

20:00

מתנ"ס פיליפ לאון, רחוב צ'ילה 8 ירושלים

מנחה: גולדי אורלן
054-2347442

מפה צרו קשר הרשמה

ראשון לציו

20:00

מועדון פיס לגיל הזהב, רח' גרשון מן 1 - ליד מדא

מנחה: גיל רוטשס
050-6770332

מפה צרו קשר הרשמה

חמישי
שישי
כפר סבא -ב

08:00

בית לילי( גן לילי) רח' זאב גלר 18

מנחה: נילי ריימונד
054-9404505

מפה צרו קשר הרשמה

רעננה-קבוצ

08:00

רחוב אחוזה 109 פינת קלאוזנר קומה ג

מנחה: שבית רבינוביץ
053-5330533

מפה צרו קשר הרשמה

גבעתיים

08:15

מועצת הפועלים, רח' משמר הירדן 18

מנחה: נילי חורי

מפה צרו קשר הרשמה