דרך חיים לכל החיים

חדשות

10-04-2014
פעילות הקבוצות בחגי האביב 2014 (לחצו להורדה)

לפרטים נוספים


תפריט לערב פסח
רבים מתקשים להתארגן ביום זה של הכנות לקראת ליל הסדר ועולה גם השאלה כיצד לנהוג עם האוכל בסעודת ליל הסדר. להלן הצעה לתפריט ביום שישי ערב חג הפסח. חג שמח!
תחליפי פסח
חג הפסח מציע לנו שפע של מאכלים ופיתויים. מה מותר? כמה מותר? להלן מדריך קצר למוצרי הפסח. בהצלחה!
תפריט נטול בישול - ב'
חדש!!!
תפריט לצום יום הכיפורים
תפריט לערב תשעה באב ושבירת הצום
רשימת הקניות שלי
תפריט יומי בסיסי א'
פחמימות - 5 מנות, חלבון בשרי - 1 מנה, חלבון חלבי - 21/2 מנות, שומן - 2 מנות, ירקות - 7-10 מנות, פירות - 3 מנות (שווה ערך לכ 1200 קלוריות)
תפריט יומי בסיסי ב'
פחמימות - 6 מנות, חלבון בשרי - 1 מנה, חלבון חלבי - 31/2 מנות, שומן - 3 מנות, ירקות - 7-10 מנות, פירות - 3 מנות (שווה ערך לכ 1500 קלוריות)
תפריט יומי בסיסי ג'
פחמימות - 8 מנות, חלבון בשרי - 1 מנה, חלבון חלבי - 41/2 מנות, שומן - 3 מנות, ירקות - 7-10 מנות, פירות - 4 מנות (שווה ערך לכ 1800 קלוריות)
תפריט אביבי 1
מבוסס על תפריט א' + מנת פחמימה
תפריט אביבי 2
מבוסס על תפריט ב' + מנת שומן
תפריט אביבי - 3
מבוסס על תפריט ב' + מנת שומן
תפריט לימי החורף (ב)
תפריט קיץ מרענן - 1
מבוסס על תפריט א'
תפריט א' חורף

תפריט דיאטה

בעמוד שלפניכם תמצאו מגוון של תפריטי דיאטה מבית דיאטה קלאב. כל תפריט דיאטה שמופיע לפניכם חושב והורכב על פי מנות המזון המוכרות של דיאטה קלאב ולא על פי ספירת קלוריות.

כל תפריט דיאטה עומד בעקרונות של תזונה נכונה ומאוזנת, כפי שבא לידי ביטוי בפירמידת המזון, כלומר, עשיר בפירות ובירקות, דגנים מלאים, אגוזים וקטניות ומוצרי חלב ובשר דלים בשומן ודל בשומן רווי ובסוכרים.

תפריט דיאטה בסיסי (א', ב' וג') הוא תפריט דיאטה המותאם באופן אישי למשתתפים שלנו עם הצטרפותם לאחד ממסלולי הטיפול (קבוצות תמיכה לדיאטה, דיאטנית אישית, דיאטנית און ליין).

התאמת תפריט דיאטה לכל משתתף נעשית על סמך מידת עודף המשקל שלו והרגלי האכילה הקודמים שלו, במטרה להתאים תפריט דיאטה שיאפשר ירידה מתונה במשקל מצד אחד, אך לא יגרום לרעב, מצד שני.

כל תפריט דיאטה בסיסי יכול לעבור שינויים תוך שימוש בקבוצות המזון המופיעות בחוברת או במחשבון שבאתר ובאופן זה להתאימו להעדפות האישיות, בלי לפגוע באיזון התזונתי שבו.

מתוך רצון להיענות לצרכים השונים של המשתתפים שלנו, החלטנו בחברת דיאטה קלאב להקל עליכם ולעשות קצת מהעבודה עבורכם. כך נולדו תפריטי דיאטה שונים כגון, תפריט דיאטה לנשים הרות, תפריט דיאטה לאוהבי הכריכים, תפריט דיאטה לעובדי משמרות ועוד.

רובינו מוצאים תועלת בתפריט דיאטה מוכתב מראש בבואנו לשנות הרגלי אכילה. תפריט דיאטה שנקבע מראש מקל על ההתלבטות שבבחירת המזונות, מצמצם את הקושי שבויתור על חלק מהמזונות ועוזר להתחייב למסגרת אכילה שמקדמת ירידה במשקל ושיפור באיכות החיים.

אנשים רבים חשים, שאכילה על פי תפריט דיאטה שומרת עליהם מפני מעידות או אכילה מוגזמת ועושה סדר באכילה הכאוטית שלהם. יחד עם זאת, לרובינו קשה להתחייב לאורך זמן לתפריט דיאטה אחד. העדר הגיוון גורם לתחושת שעמום וזו בתורה מובילה ליציאה ממסגרת האכילה. מעבר לכך, שינויים בסדר היום המתרחשים חדשות לבקרים, למשל כמו שקורה בסופי שבוע, מאלצים אותנו להיערך לשינויים גם בתכנית האכילה וללמוד להתגמש. שינוי התפריט מאפשר את ההתגמשות בלא לפגוע בתכנית האכילה ובירידה במשקל.

אלו הסיבות בגינן כל כך חשוב לגוון את התפריט באופן תכוף ועל זה נאמר: כל המרבה לגוון, הרי זה משובח.

 

חיפוש קבוצה:

 

התקשרו 1-800-601-601 - 24 שעות ביממה